6 Mart 2014

Pisi Shoe'dan Kadınlar Günü Hediyesi!Kadınlar günü yaklaşırken her sene bir öncekinden daha güzel olsun, çiçek olan kadınlar her an yaşasın, hiç solmasın isteriz. Televizyonda gördüğümüz kötü sonla biten her kadın hikayesini içimiz yanarak izleriz. Hayat mücadelesinde yalnız olmadığımızı bilir, bütün kadınlar birlik oluruz. Kadın olmanın tadına varabilmek bir hayli zor olsa da yüzünüzü güldürmek için sizlere bir sürprizim var hanımlar. 

Kadınlığın şanından topuklu ayakkabılarımız ise bizim en büyük silahımızdır. Jean pantolonun altına giydiğimiz stiletto ile her yerde şık görünebiliriz. Yeterki uzun saatler ayakta durmayalım:) İşte ben de bu kadınlar gününde o pamuk ayaklarınıza bir çift Pisi Shoe hediye ediyorum. 
Küçük kırmızı kadife kesenin içine bile sığabilen bu yumuşacık babetlerle artık topuklu ayakkabı giymek hiç dert değil inanın. "Katla çantana at." mantığıyla üretilen babetler hayatımızı kolaylaştırmak için birebir. 

Pisi Shoe kazanmak için yapmanız gerekenler;


08 Mart Cumartesi gecesi saat 24'e kadar 


 - Benim ve Pisi Shoe'nun İnstagram hesaplarını takip etmek,

- İnstagram'da paylaştığım fotoğrafı #iremimKalpPisiShoe etiketiyle paylaşmak.


Sonucu Random.org'la belirleyip, Pazartesi günü kendi İnstagram hesabımda ve blogda  duyuruyor olacağım. Hanımlar bu kadınlar gününde en yüksek topuklu ayakkabılarımızı giyelim haydi:)
Herkese bol şans. 
1 yorum:

Sumut dedi ki...

Merhaba
instgramda @bugdaykepegi olarak takibe aldım iki profili de ve paylaştım

Bana Bol şans 
Umut Sukran
umutsukran22@gmail.com

Yorum Gönder