3 Aralık 2013

Ne Giydim | alabatı.com'un Romantik BileziğiArtık moda öyle büyük ve dünya o kadar küçük ki, Sultanahmet sokaklarında San Francisco'dan gelen özel tasarım bileziğimle gezebiliyorum. Bir tık uzaklıkta olan Alabatı.com'dan aldığım taa Amerika'da üretilip gelen tasarım bileziğimle Amerika'yı kolumda taşıyorum sanki:)


Adını "Ala" kelimesinin çok renkliliği ve gün batımında kızıla bürünen Amerika'nın Batı'sı San Francisco'dan alan Alabatıromantiklik konusunda da beni fethetti. Bileziğime bakarak iç geçirdiğimi söylesem yalan olmaz açıkçası;) Romantik bileziğimin, gece kıyafetleriyle şık, gündüz rahat kıyafetlerle spor olabilecek bir model olmasının yanında şuan da hiç kimsede olmaması ayrıca güzel. Daha ne olsun:)

Siz de bu cicileri yakından görmek için Arnavutköy'deki ofislerini randevu alarak ziyaret edebilir, Alabatı'yı Facebook ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz.
Kasket: Yerel Butik'ten
Palto: Mango
Bordo Şal: El Örgüsü
T-shirt: Mango
Gömlek: Vintage
Tayt: Papaya
Çanta: Mavi Jeans
Gümüş Renkli Bilezik: Alabatı.com
Bot: Nike2 yorum:

Adsız dedi ki...

sözcük hazineme yeni bir kelime daha eklendi "alabatı", alanın gün batımının kızıllığı olduğunu bilmiyordum, ayrıca bilezikte, tarzın da çok hoş :)

iiremimObenim dedi ki...

Çok teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim..

Yorum Gönder