23 Ocak 2012

İmzalı Albüm Kazandımm:)))

Bu akşam mutluluğum posta kutuma bırakılan bir zarftaydı. Günlerdir bekliyordum ama ummadığım bir an da karşıma çıkınca kocaman bir gülümseme belirdi yüzümde.  Twitter'da attığım tweet sayesinde kazandığım bu hediyem Atakan Ilgazdağ 'ın "Yeni Bir Gün" isimli albümüydü. 

İçinde bir hayat, aşk, mutluluk, acı, hüzün, sevinç, ayrılık... birçok duygu taşıdığı için ağırdı albüm. 
En önemliside bir insanın emeği, umudu, hayalleri vardı elimde... 
Atakan Ilgazdağ'ı ilk olarak geçen sene vizyonda olan  "Ya Sonra" filminde dinledim ben. Filmi izledikten sonra söylediği şarkı "Hayat Aradaşım"ı aramakla geçti günlerim. Sesi beni çok etkiledi çünkü. (Bende bıraktığı etkiyi tarif bile edemiyorum şuan ama neyse...)
Sonrasında kim olduğunu öğrenip,  şarkılarını dinleyince kendisinin müdavimi oldum. :)Bu albümde tüm şarkıların söz-müzik ve düzenlemeleri sanatçının kendisine ait olmasına rağmen o susmuş, şarkıları konuşmuş resmen. Hepsinde ayrı bir hikaye ve yaşanmışlık var. Sözleri oldukça etkileyici... Birkaç tanesi sanki benim için yazılmış gibi hatta.. :)
Bu arada adıma imzalanmış birkaç cd'im daha var ama bu notu görünce şaşırdım aslında. Diğerlerinden farklı geldi. Bir yandan da çok samimi buldum doğrusu.
O halde buradan cevap vereyim kendisine:)
'Ben hediyemi çok beğendim. Güneş gibi doğdu geceme... '
Teşekkürler...


Bu yazımı da onun muhteşem şarkılarını dinleyerek yazdım. Size de en sevdiğimi dinletmek isterim.Belkide dengede kalmak benim için 'yanlış seçim'...(Bu arada Atakan Ilgazdag'ı Twitter'da takip etmek isterseniz buraya  tıklamanız yeterli.. :)

Sevgiler:))

2 yorum:

Sonsuz Dekorasyon dedi ki...

ne güzel bir süpriz olmuş ..

iiremimObenim dedi ki...

Evet ben de çok beğendim :)

Yorum Gönder